




Cabotolaan 3 , 3526 EX, Utrecht
- 129 m²
- 112 m²
- 2
- C
Omschrijving
Anders dan anders. Dat is deze sfeervolle woning zeker. Zo is deze woning de enige uitgebouwde woning in de directe omgeving, heeft de woning vrij en groen uitzicht aan de achterzijde en op de eerste verdieping treft u een zeer royale ouderslaapkamer aan (van twee...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Kanaleneiland-Zuid
Downloads
Anders dan anders. Dat is deze sfeervolle woning zeker. Zo is deze woning de enige uitgebouwde woning in de directe omgeving, heeft de woning vrij en groen uitzicht aan de achterzijde en op de eerste verdieping treft u een zeer royale ouderslaapkamer aan (van twee slaapkamers is één slaapkamer gemaakt). De woning is door de jaren heen keurig onderhouden. De indeling is door de huidige eigenaar aangepast, zodat het woonoppervlak optimaal benut is.
De woning beschikt over een voortuin, zeer lichte/uitgebouwde woon-/eetkamer, keuken, bijkeuken en een zonnige achtertuin. Op de eerste verdieping treft u twee slaapkamers aan (voorheen drie slaapkamers en op een gemakkelijke manier kunt u er weer drie slaapkamers van maken) met een ruime badkamer. Als laatste heeft u een vliering (5,50 meter bij 2,55 meter) waar u voldoende opbergruimte heeft.
Kortom: zoekt u een woning waar u weinig aan hoeft te doen? Dan is dit uw kans!
De omgeving:
De woning ligt aan een rustige straat in het zuiden van de buurt Kanaleneiland. Diverse voorzieningen zijn in de directe omgeving gelegen, zoals het winkelcentrum Kanaleneiland, het winkelcentrum gelegen aan de Vasco da Gamalaan en het park Transwijk. De binnenstad ligt op fietsafstand. Tevens biedt de wijk een uitstekende aansluiting op de diverse uitvalswegen, de rondweg Utrecht, de A2 en de A12.
Indeling:
Een fijne voortuin voorzien van vaste beplanting in twee leuke stenen bloembakken.
Kom binnen….!
Begane grond
Hal met garderobe, toiletruimte (toilet met fonteintje), meterkast (met bergruimte), een royale bijkeuken en toegang tot de woon-/eetkamer.
In de bijkeuken treft u de cv-ketel aan en de opstelplaats voor de wasmachine en de droger. Deze ruimte is voorzien van een radiator.
U loopt langs de keuken zo de heerlijke royale, uitgebouwde woon-/eetkamer in. Deze ruimte heeft een gezellige uitstraling door de sierlijke open gashaard, de sierlijst langs het plafond en de strakke afwerking van wanden en plafonds (dit geldt voor de hele woning). De woonkamer is in 2002 uitgebouwd, waardoor deze kamer een optimale lichtinval heeft. De gehele serre is uitgevoerd in glas en voorzien van een elektrische screen waardoor de kamer heerlijk koel blijft. De woonkamer is tuingericht, waardoor u zo de tuin in kunt.
De tuin is gelegen op het zuidoosten. Uren kunt u hier van de zon genieten. Met de sierbestrating, het kunstgras en de vaste beplanting is deze tuin zeer netjes. Wordt het wat kouder? Niets aan de hand! Spring heerlijk de jacuzzi in, zet de buiten televisie aan en geniet van een heerlijk avondje. Naast de jacuzzi treft u de houten berging aan. Handig voor het opbergen van uw tuinspullen en fietsen! Via de berging kunt u, door middel van de achterom, de tuin uit.
De keuken is aan de voorzijde gesitueerd. De keuken heeft een hoekopstelling en is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gasfornuis met afzuigkap, een koelkast, een combi-oven en een vaatwasser. Deze ruimte biedt genoeg ruimte voor een leuk zitje.
Eerste verdieping
Overloop met toegang tot twee (voorheen drie) slaapkamers en de badkamer. De huidige eigenaar heeft de twee slaapkamers aan de achterzijde samengevoegd, waardoor er een hele fijne ouderslaapkamer is ontstaan. Op een gemakkelijke wijze kunt u deze slaapkamer weer splitsen in twee slaapkamers. Deze kamer is voorzien van een walk-in closet met spiegelwanden én een inbouwkast voorzien van inbouwspotjes. Wie droomt daar nou niet van!? Doordat de slaapkamer aan de achterzijde is gelegen, heeft u zicht over het groen. De tweede slaapkamer heeft ook een fijn formaat en is aan de voorzijde gelegen. Doordat de woning aan een rustige straat is gelegen (autoluw) is er geen sprake van overlast van auto’s of ander verkeer.
De badkamer is zeer ruim en van alle gemakken voorzien: ligbad, douche, wastafelmeubel en een designradiator. Deze sanitaire ruimte is tot het plafond betegeld met tegels in een frisse kleurstelling (blauw met wit). Doordat de huidige eigenaar de badkamer heeft voorzien van een dakraam, is deze ruimte erg licht geworden. Het trappetje geeft het geheel een speelse uitstraling.
Vliering
Middels een vlizotrap kunt u de vliering die voorzien is van daglicht. Zelfs hier is de vloer voorzien van een keurig laminaat en schilderwerk. Een handige bergruimte!
Bijzonderheden:
• bouwjaar 1988;
• gebruiksoppervlakte wonen 112 m², inhoud ca. 379 m³, perceeloppervlak 129 m²;
• in 2002 is de serre door de eigenaar gebouwd (de eigenaar heeft een aannemingsbedrijf);
• in 2020 is het buitenschilderwerk uitgevoerd;
• een heerlijke tuin gelegen op het zuidoosten voorzien van een vrijstaande berging, achterom en een jacuzzi;
• de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas;
• de groepenkast is uitgebreid en voorzien van moderne schakelaars;
• warm water en verwarming door middel van de cv-ketel (Vaillant, 2016);
• de woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbel glas;
• er is sprake van een lopende erfpacht. De huidige eigenaar heeft de afkoopsom afbetaald voor een periode van 50 jaar geteld vanaf 25 april 1988 (loopt af in 2038). Meer informatie is op te vragen bij ons kantoor;
• u komt te wonen in een wijk met prettige, sociale contacten met buurtbewoners.
Oplevering in overleg.
Algemeen
Bouw
Locatie
- Aan rustige weg
- In woonwijk
- Vrij uitzicht
Oppervlakte en inhoud
Indeling
- Tv kabel
- Buitenzonwering
- Jacuzzi
- Rookkanaal
- Dakraam
Energie
- Dubbel glas
- Volledig geisoleerd
- Cv ketel
- Gashaard
- cv ketel
Buitenruimte
- Achtertuin
- Voortuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Kanaleneiland-Zuid
Hier zult u wonen
Cabotolaan 3, 3526 EX, Utrecht