Uitgebreide omschrijving
Aansprekende helft van dubbel met flinke tuin.
Deze fraaie helft van dubbel met een woonoppervlakte van 134 m² en een perceeloppervlakte van 300 m² mogen wij te koop aanbieden. De Panweg is een mooie en bovendien zeer brede oude laan met aan weerszijden bomen. De achtertuin is op het westen georiënteerd en behoorlijk diep. Er is een ruime schuur aanwezig alsmede een grote garage met sedum dakbedekking. Deze woning is goed en met zorg onderhouden door de verkopers. Zij hebben er bijna 14 jaar met bijzonder veel plezier gewoond.
De ligging is goed. De afstand tot het dorpshart is kort, dichtbij is een supermarkt gevestigd en even verderop is een aansprekend wijkwinkelcentrum met een brede diversiteit aan betrokken en goede detaillisten. Er zijn verschillende basisscholen in een straal van 500 meter aanwezig. Dit zijn een tweetal Christelijke basisscholen, een Vrije School en een Montessori school. Voortgezet onderwijs is ongeveer 10 minuten fietsen. In openbaar vervoer zoals de busverbindingen naar Utrecht en Amersfoort is op de Panweg voorzien.
Indeling woonhuis.
Begane grond:
Entree aan de zijkant van het woonhuis. Ruime hal van 6 m². Toegang tot kelder van 6 m² met een hoogte van 1.75 meter, toilet met fontein en toegang tot woonkamer. De woonkamer is ontzettend gezellig en bovendien ruim bemeten. De oppervlakte van de woonkamer en de keuken is bij elkaar 52 m² aan woonoppervlakte. De woonkamer is in L-vorm en vanuit de voorkamer is er aansprekend uitzicht over de Panweg. Er is een open haard bij de zithoek en de vloer betreft een mooie massief houten parketvloer. In de achterkamer is een geheel vernieuwde schuifpui (2021) die toegang geeft tot de achtertuin. De keuken is open en voorzien van een keukenblok in lichte kleurstelling. Vanuit de keuken is de achtertuin eveneens te bereiken. Vanuit de hal is de eerste verdieping te bereiken.
Eerste verdieping:
Lichte overloop met ruime ingebouwde kast. Riante slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten, wastafel en inloopkast. De inloopkast was voorheen een slaapkamer en het is mogelijk dit opnieuw als zodanig te gaan gebruiken. Tweede slaapkamer aan de achterzijde van het woonhuis. Deze slaapkamer heeft twee kasten en opnieuw een wastafel. Er zijn openslaande deuren die leiden naar het dakterras. Dit dakterras heeft een oppervlakte van 16 m². De badkamer is vanaf de overloop te bereiken. De badkamer is erg ruim, namelijk 7 m². De badkamer is modern en smaakvol afgewerkt. Deze beschikt over een ligbad in hoekopstelling, toilet, douchegelegenheid, wastafelmeubel met twee kranen.
Tweede verdieping:
Te bereiken door middel van een vaste trap. Grote voorzolder van 10 m² met een dakkapel en op dit moment is hier een werkplek gerealiseerd. Het is goed mogelijk op deze voorzolder een extra kamer te plaatsen. Toegang tot zolderkamer van 14 m². Deze kamer heeft een tweetal ingebouwde kasten, dakkapellen en bergruimte. Het is een zeer sfeervolle zolderkamer. De gehele zolderverdieping is keurig gestuukt.
Bijzonderheden:
- Goed onderhouden en mooie helft van dubbel.
- Uitgebouwd aan de achterzijde.
- Op de tweede verdieping zijn onderhoudsvriendelijke dakkapellen geplaatst.
- De gehele zolder is opnieuw gestuukt en afgewerkt.
- De tuin is opnieuw aangelegd.
- Ruime garage van 27 m² met sedum dakbedekking.
- Vrijwel geheel voorzien van dubbele beglazing. Alleen de achterdeur niet.
- De spouwmuren zijn nageisoleerd.
- Er is vloerisolatie aanwezig.
- Er is dakisolatie aanwezig.
- De elektro technische installatie is vervangen. Er zijn 12 groepen en 3 aardlekschakelaars aanwezig.
- De goten zijn vervangen.
- Het buitenschilderwerk is in 2019 uitgevoerd.