Uitgebreide omschrijving
Dit recent gerenoveerde 3-kamer-appartement met een woonoppervlakte van 75 m² is gelegen op de 1e verdieping en beschikt over 2 ruime balkons. Met een interne liftinstallatie is deze woning zeer geschikt voor alle leeftijden.
Dit appartement ligt mooi in het groen met een flink balkon op het zuidwesten en een ideale ligging direct bij winkelcentrum De Zilverkamp. Voor uw dagelijkse boodschappen hoef je niet ver weg. De bus brengt je in ongeveer 20 minuten naar het station in Arnhem of Nijmegen. De bushalte van sneldienst 300, richting Arnhem en Nijmegen, ligt direct naast het complex. De snelwegen A15 en A12 zijn in 5 minuten bereikbaar. Vrij parkeren is zowel mogelijk aan de voorzijde als aan de achterzijde van het complex.
Je treft binnen een prachtig afgewerkte woonruimte aan. De wanden zijn keurig afgewerkt en dit geldt ook voor de plafonds, het moderne sanitair en de mooie keuken. De woonkamer is heerlijk licht, aan beide zijden valt het licht vol naar binnen. Naast de hal is een handige bergkast. Voor gezinnen is het fijn om te weten dat er meerdere basisscholen in de omgeving aanwezig zijn. De middelbare scholen, in Arnhem en Bemmel, bevinden zich op korte afstand.
De woonkamer grenst aan het zeer ruime en overdekte balkon aan de achterzijde. Het balkon is circa 12 m² groot en toegankelijk via een openslaande deur.
De open keuken is voorzien van een vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap, inbouwkoelkast en een diepvries. Hier bevindt zich ook een deur die toegang verschaft naar het balkon aan de voorzijde.
Aan de achterzijde van het appartement tref je twee gelijke slaapkamers aan.
Via de hal kom je uit bij de badkamer. Deze is voorzien van een ruime inloopdouche, een wastafelmeubel en aansluitingen voor een wasmachine. Toilet en badkamer zijn modern uitgevoerd met witte wanden, LED verlichting en een antraciet vloer.
De hoofdingang betreft een beveiligde entree. Aan de buitenzijde is het beltableau aangebracht en binnen de brievenbussen. De berging van 8m² bevindt zich eveneens op de begane grond, om de hoek van de entree.
Huissen heeft een fraai historisch centrum met alle winkels voor de dagelijkse boodschappen met een aanvulling van mode en specialiteitzaken. Daarnaast is er een gevarieerd aanbod van restaurants en kroegjes. Het verenigingsleven is uitgebreid en actief.
Rondom Huissen liggen diverse parken om heerlijk te kunnen wandelen, Park Holthuizen, Immerloo Park en Park Lingezegen. In de weide omgeving kun je fietsen in verschillende landelijke gebieden. Zo is er de Betuwe, de Veluwe, de Achterhoek en de Rijksbossen over de grens in Duitsland.
Het is prettig wonen in Huissen, mensen kennen elkaar, groeten elkaar. Men kent de buren, heel belangrijk maar ook heel fijn. Kortom, een zeer plezierige leefomgeving.