Uitgebreide omschrijving
Op prachtige locatie in Bunnik gelegen charmante 2/1 kapwoning met een vrijstaande schuur van maar liefst 60 m2! De woning heeft 3 (slaap) kamers en een ruime badkamer op de verdieping en een nog volledig naar eigen wens in te delen zolder. De riante schuur in de tuin is multifunctioneel. Ideaal voor bijvoorbeeld een zzp-er of een hobbyist. Heeft u behoefte aan meer tuin? Dan kan de schuur eenvoudig verkleind worden. Hoewel het huis de afgelopen jaren keurig en zorgvuldig onderhouden is behoeft het geheel wel enige modernisering. Om een inzicht te geven in de technische staat heeft verkopende partij een bouwkundige keuring uit laten voeren.
Het geheel is gelegen op loopafstand van de winkels van Bunnik. Het winkelgebied heeft een gevarieerde middenstand en een grote Albert Heijn. U woont hier tevens op een paar minuten van het treinstation Bunnik en het Science park is per fiets bereikbaar. Met de auto staat u in 5 autominuten op de A12. Om het dorp Bunnik heen is het genieten van de diverse landgoederen en horeca die hier aanwezig zijn. Daarnaast kunt gebruik maken van de prachtige wandelroutes langs de Kromme Rijn.
Indeling:
Begane grond:
Entree aan de zijkant van de woning. Ruime hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang. Doorzon woonkamer met erker aan de voorzijde. De dichte keuken is voorzien van een eenvoudige inrichting en twee vaste kasten. Aan de achterzijde is een bijkeuken aangebouwd. Hier bevindt zich de opstelplaats voor de CV ketel.
Eerste verdieping:
Op de verdieping zijn twee grote slaapkamers aanwezig alsmede een badkamer en een wasruimte welke eenvoudig als werk- of babykamer ingericht kan worden. De grootste slaapkamer en de badkamer zijn aan de voorzijde gesitueerd. De tweede slaapkamer (met balkon) en de wasruimte liggen aan de achterzijde. De wasruimte is nog voorzien van een lavet.
Tweede verdieping:
Vrij in te delen zolderverdieping.
Bijzonderheden:
- Karakteristiek woonhuis met veel potentie.
- De enorm grote schuur bied diverse mogelijkheden. Bijvoorbeeld een opslagruimte of werken aan huis of hobbyruimte.
- Heeft u niet zo'n grote schuur nodig? Dan kan de schuur eenvoudig verkleind worden waardoor de tuin flink toeneemt.
- Er zijn geen directe achterburen waardoor er veel rust in de achtertuin is.
- Er is een bouwkundig rapport aanwezig. Deze is in te zien via move.nl of door ons aan u te verstrekken.
- De oprit is gedeeld met de buren en dient vrijgehouden te worden. Dit ivm de bereikbaarheid van de opslag van de achter de woning gelegen opslag van Van Echteld.
- Het is uiteraard wel mogelijk om met de auto via de oprit naar de achterzijde te komen en één of meerdere auto's in de garage te parkeren.
- In de koopakte zal een ouderdomsclausule en niet bewonersverklaring worden opgenomen.
- Volgens de branche brede meetinstructie mag de zolder niet als woonoppervlak benoemd worden omdat er onvoldoende daglichttoetreding is. Het opgegeven woonoppervlak van 106 m2 is inclusief de 13 m2 van de zolder.