Uitgebreide omschrijving
Hoe mooi wilt u wonen aan de rand van de stad en het groene buitengebied op een steenworp afstand?!
Namens onze opdrachtgever mogen wij u aanbieden deze verrassend ruime woning, met garage, carport en oprit die aan minimaal twee auto's plek biedt, op een prachtig perceel van 563 m2 eigen grond.
De ligging is uitstekend, rustig en vrij in de ruim opgezette omgeving van de wijk Markgraven. De mooie brede straat met veel groen laat het karakter van uw nieuwe woning prima tot zijn recht komen. Nabij het Almelose buitengebied en het Almelo-Nordhornkanaal. Bovendien zijn het centrum van Almelo, scholen, sportvelden en uitvalswegen snel genoeg te bereiken.
Hier kunt u perfect de volgende stap in uw wooncarrière beleven!
INDELING
Begane grond; entree, hal, meterkast, toilet met fontein en trapopgang naar de eerste verdieping. De L-vormige woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een sfeervolle gashaard. In de ruime woonkeuken vindt u een hoekopstelling met vaatwasser, koelkast, gaskookplaat met afzuigkap en combi-oven. Vanuit de bijkeuken met voorraadkast en witgoedaansluiting, kunt u ofwel naar de inpandige garage met keukenblok en watervoorziening of naar de prachtig aangelegde tuin met achterom. Direct aan de woning is een glazen serre gebouwd, waardoor u het hele jaar door kunt genieten van uw tuin. Op het overdekte terras achterin de tuin, kunt u een heerlijk kopje koffie of thee drinken in de ochtendzon.
Eerste verdieping; overloop met toegang tot drie slaapkamers en via de kamer boven de carport bereikt u de vierde slaapkamer. De tijdloze badkamer met dakkapel is voorzien van een inloopdouche, ligbad, twee wastafels met kraan en een toilet. De ouderslaapkamer heeft een inloopkast en de kamer boven de carport heeft een zeer ruime inbouwkast en een vlizotrap naar de bergzolder. Vaste trap naar een tweede, zeer ruime zolderverdieping.
BIJZONDERHEDEN
- Perceeloppervlakte; 563m2
- Bouwjaar; 1997
- Woonoppervlakte; 177m2
- Inhoud; 741m3
- C.V.-ketel; Intergas (2018)
- Volledig geïsoleerd
- Eerste verdieping is voorzien van draaikiepramen met rolluiken
- Schilderwerk is zeer goed onderhouden
- Aangebouwde glazen serre