




Milosdreef 89 , 3562 VH, Utrecht
- 91 m²
- 2
- D
Omschrijving
Wie een eigen stijl wil geven aan een leuk appartement met een top uitzicht kan hier zijn/haar kans grijpen. Dit ruime 3-kamerappartement is helemaal naar eigen smaak te moderniseren. Modernisatie af? Dan weten we één ding zeker: in deze woning gaat u jarenlang...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Zamenhofdreef en omgeving
Downloads
Wie een eigen stijl wil geven aan een leuk appartement met een top uitzicht kan hier zijn/haar kans grijpen. Dit ruime 3-kamerappartement is helemaal naar eigen smaak te moderniseren. Modernisatie af? Dan weten we één ding zeker: in deze woning gaat u jarenlang plezier beleven!
Het betreft een 3-kamerappartement met een lichte L-vormige woonkamer, een halfopen keuken, twee slaapkamers, een badkamer, een toiletruimte en een fijn balkon gelegen op het zuidwesten. Tot het appartement behoort een berging op de begane grond.
Het appartementencomplex wordt keurig onderhouden door een actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren. Onlangs hebben ze de blokverwarming ingewisseld voor warmtekrachtkoppeling (WKK) en ze verzorgen het jaarlijkse onderhoud op basis van het meerjarenonderhoudsplan. Deze WKK levert naast warmte in de woning elektra en daarmee een aanzienlijke besparing op ten opzichte van de voormalige blokverwarming (uiteraard afhankelijk van verbruik van bewoner).
Omgeving
Vrij parkeren in de directe omgeving is geen enkel probleem en voorzieningen zijn volop aanwezig. Zo bent u op loopafstand van de bushalte en het winkelcentrum, waar u o.a. de AH XL, Hema en de Lidl kunt vinden. Er zijn meerdere parken op loopafstand. Tevens treft u in de directe omgeving, op ca. 10 minuten fietsen, een kinderboerderij, veel speelgelegenheden en de Maarsseveense Plassen. Ook bevindt Fort de Klop zich op 10 minuten fietsen van het appartementencomplex. Hier organiseren ze leuke culturele activiteiten, zoals filmavonden in de buitenlucht en ..… U kunt hier heerlijk eten!
Het centrum van Utrecht ligt op zo’n 12 minuten fietsen. Het appartement ligt verder vlakbij de snelweg (A27) en het NS-station en heeft sportfaciliteiten in de buurt. Kortom: een zeer centraal gelegen appartement in een (kind)vriendelijke omgeving met veel groen, winkels en een uitstekende bereikbaarheid!
Begane grond
Centrale entree met toegang tot het trappenhuis, de lift, de brievenbussen en de bergingen. De privéberging is gelegen aan het einde van een gang. Daar treft u ook de deur naar buiten aan. Aan de achterzijde van het complex gaat u naar buiten.
We lopen door naar de 7e verdieping waar het appartement gelegen is….
De indeling is als volgt:
Zevende verdieping
Hal met garderobemogelijkheid, meterkast en toegang tot de woonkamer en de wasruimte. Tevens heeft u de toegang tot de inpandige berging. Deze berging beschikt over de opstelplaats voor de boiler. De boiler heeft een inhoud van 80 liter en betreft een huurboiler. Als laatste beschikt de hal over de intercom.
Vanuit de woonkamer heeft u een vrij uitzicht. Zeker door de ligging op de 7e verdieping, maakt dit het uitzicht fantastisch ver. Een vrij zicht, ook omdat u geen directe achterburen heeft. De woonkamer heeft een L-vorm, waardoor deze heerlijk ruim is! De kamer is licht door de raampartijen (schuiframen) over de volledige breedte.
De keuken is halfopen en is aan de voorzijde gelegen. De keuken is eenvoudig, doch keurig. U heeft tijdens het koken vrij uitzicht op de straat. De keuken is niet voorzien van inbouwapparatuur. De keuken biedt plaats voor een gasfornuis. De keuken is voorzien van een witkleurige tegels op de wanden, witte matte frontjes met witte grepen en een RVS aanrechtblad.
U komt via een tweede hal in de twee slaapkamers en de badkamer.
De hoofdslaapkamer is aan de achterzijde gelegen. Deze kamer biedt toegang naar het balkon. De andere slaapkamer is aan de voorzijde gelegen. Doordat het appartement over een extra slaapkamer beschikt, heeft u veel ruimte voor ook een logeer- en/of studeerkamer.
Het balkon heeft een fijne ligging op het zuidwesten. U kunt hier uren genieten van de zon, privacy en uw vrijetijd.
Badkamer in een neutrale kleurstelling. U treft hier een douche, wastafel en een opstelplaats voor de wasmachine. De badkamer is tot het plafond betegeld met witte tegels. Ook de vloer is lichtkleurig betegeld.
Bijzonderheden
- bouwjaar 1966;
- woonoppervlakte ca. 91 m², inhoud ca. 277 m³;
- verwarming middels gemeenschappelijke WKK-installatie; (ter informatie: de vorige bewoner heeft in 2022 ongeveer € 125 per maand aan stookkosten gehad), zie hiervoor de bijlage in move.nl met de berekening hiervan (hier kunnen geen rechten aan worden ontleend).
- de WKK-installatie levert ook elektriciteit aan de woning;
- warmwater middels de elektrische boiler van Daalderop (het betreft een huurboiler van REMU, 80 liter);
- het complex is voorzien van een video-intercominstallatie;
- de woning beschikt over een privéberging op de begane grond;
- aan de VvE, die zeer actief en gezond is, betaalt u per maand € 202,95 voor de woning en € 15,44 voor de berging.
- gratis parkeren in de directe omgeving;
- de woning is gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen, nabij bushaltes en het treinstation Overvecht;
- winkelcentrum “Overvecht” is op loopafstand gelegen;
- kamerverhuur of Airbnb zijn niet toegestaan;
- mocht er asbest in de woning aanwezig zijn, dan zal eventuele verwijdering daarvan voor kosten en rekening komen van koper;
- de koopovereenkomst zal een ouderdomsclausule en een niet zelfbewoningsclausule bevatten;
- energielabel D (geldig tot 10-12-2030).
Oplevering in overleg.
Algemeen
Bouw
- bitumineuze dakbedekking
Locatie
- In woonwijk
Oppervlakte en inhoud
Indeling
- Lift
Energie
- Blokverwarming
- elektrische boiler huur
Buitenruimte
- Geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- Geen garage
Onderhoud
Overig
Buurtstatistieken Zamenhofdreef en omgeving
Hier zult u wonen
Milosdreef 89, 3562 VH, Utrecht